WYJAZD DO TEATRU

Juz 13 grudnia 2018r (czwartek) kolejny wyjazd  do teatru muzycznego  Buffo w Warszawie.

Tym razem na spektakl "METRO"

Szczegóły wyjazdu

Zapraszamy do biblioteki szkolnej.

W skład Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu wchodzą:

• sala gimnastyczna z siłownią i salą fitness
  • internat ze stołówką
  • warsztaty szkolne
  • biblioteka szkolna z centrum multimedialnym
  • 17 sal lekcyjnych
  • 4 pracownie multimedialne
  • pracownia poligrafii cyfrowej
  • 3 pracownie językowe
  • gabinet pielęgniarki
  • gabinet pedagoga
  • Sala Tradycji ze zbiorem pamiątek z historii szkoły
  • plac manewrowy

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZWIEDZANIA TERENU SZKOŁY

W DNIU OTWARTYM ZESPOŁU SZKÓŁ

DN. 22 MARCA 2018

Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu powstał z połączenia dwóch placówek: Zespołu Szkół Zawodowych przy ul. Podzamcze oraz Zespołu Szkół Rolniczych  przy ul. Łukasińskiego 3. Od momentu połączenia dwóch placówek Zespół Szkół posiadał dwie siedziby, w których odbywały się zajęcia lekcyjne. W chwili obecnej zajęcia odbywają się w siedzibie przy ulicy Łukasińskiego 3.

Maciej Rataj urodził się 19 lutego 1884 r. we wsi Chłopy niedaleko Lwowa.

Maciej Rataj w okresie międzywojennym był najwybitniejszą postacią wyrosłą z ludu.Stał się symbolem chłopskiej postawy, wielkiej wartości i godności ludzkiej.

Był nauczycielem gimnazjum we Lwowie i Zamościu. To niezwykła postać w historii polskiego ruchu ludowego oraz wybitny poseł i marszałek Sejmu okresu międzywojennego.

Nadchodzące wydarzenia:

27 września 2018 godz: 16:00

- Zebranie dla rodziców.

28 września 2018

- Trening z Mistrzem//Zumba Party z Sylwią Jaruga.