Zespół Szkół w Reszlu
Szkolne grafitti
Programowanie i testowanie gier
REKRUTACJA 2017/2018

Maciej Rataj urodził się 19 lutego 1884 r. we wsi Chłopy niedaleko Lwowa.

Maciej Rataj w okresie międzywojennym był najwybitniejszą postacią wyrosłą z ludu.Stał się symbolem chłopskiej postawy, wielkiej wartości i godności ludzkiej.

Był nauczycielem gimnazjum we Lwowie i Zamościu. To niezwykła postać w historii polskiego ruchu ludowego oraz wybitny poseł i marszałek Sejmu okresu międzywojennego.

Czytaj więcej: Patron Szkoły

Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu powstał z połączenia dwóch placówek: Zespołu Szkół Zawodowych przy ul. Podzamcze oraz Zespołu Szkół Rolniczych  przy ul. Łukasińskiego 3. Od momentu połączenia dwóch placówek Zespół Szkół posiadał dwie siedziby, w których to odbywaly się zajęcia lekcyjne. W chwili obecnej zajęcia odbywają się w siedzibie przy ulicy Łukasińskiego 3. Szkoła posiada 4 pracownie komputerowe z dostępem do Internetu. Szkoła posiada salę gimnastyczną z siłownią i kortami tenisowymi oraz ośrodkiem szkolenia kierowców. Przy szkole funkcjonuje internat dla młodzieży dojeżdżającej. Uczniowie pozostają pod stałą opieką pedagoga szkolnego i dyplomowanej pielęgniarki.Do dyspozycji uczniów jest biblioteka szkolna.

Czytaj więcej: Historia Szkoły

Uwaga, uwaga!!!

Już 23 czerwca zakończenie roku szkolnego!!!

Porządek dnia:

8.00 -  Msza św. w  Kościele p.w. św. Piotra i Pawła

9.00 -Uroczysty apel

PODANIA  DO SZKOŁY  MOŻNA SKŁADAĆ W SEKRETARIACIE

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

W GODZINACH OD 7:00 DO 15:00

Szczegóły rekrutacji 2017/2018

LOGOWANIE POCZTA

Odwiedza nas:

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

logo pelcowizna 1