UWAGA  UWAGA UWAGA!!!

  Ogłaszamy zbiórkę pieniędzy i niezbędnych rzeczy  do schroniska w Pudwągach

Zbiórka będzie organizowana od 10.12.2018 do 19.12.2018

Więcej szczegółów

 

UWAGA !! 

Zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

 

"Policzmy to z Ratajem"

Regulamin szkolnego konkursu matematycznego 

 

Etap I - zadania

 

Koło kulinarne to świetny pomysł na zagospodarowanie wolnego czasu  i rozwijanie nowych umiejętności kulinarnych. W trakcie zajęć młodzież realizuje własne pomysły na potrawy proste, niedrogie oraz szybkie do wykonania. Przy okazji godzi przyjemne z pożytecznym, poznając zasady racjonalnego żywienia.

Zajęcia odbywają się w środę w godz. 18:30-20:00 w pokoju socjalnym nr 16.

 

Opiekun: p. Magdalena Kuleszo

 

Nadchodzące wydarzenia:

 

20 grudnia

Oddajemy krew/ Akcja Krwiodawstwa


21 grudnia

Wigilia Szkolna


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk