UWAGA  UWAGA UWAGA!!!

  Ogłaszamy zbiórkę pieniędzy i niezbędnych rzeczy  do schroniska w Pudwągach

Zbiórka będzie organizowana od 10.12.2018 do 19.12.2018

Więcej szczegółów

 

UWAGA !! 

Zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

 

"Policzmy to z Ratajem"

Regulamin szkolnego konkursu matematycznego 

 

Etap I - zadania

 

Koło teatralne

Zrzesza wszystkich chętnych, którzy lubią występować przed publicznością, są wrażliwi na słowo, mają potrzebę działania i pasję. Kontakt ze sztuką ma wszechstronny rozwój osobowości, ekspresji i  wrażliwości. Koło teatralne zostało reaktywowane w roku 2017, a jego głównym celem jest przygotowanie młodzieży do świadomego uczestnictwa w kulturze i obcowaniu ze sztuką.

Zajęcia odbywają się w czwartek w godz. 16:30-18:00 w internacie szkolnym.

Opiekun: p. Anna Krasińska 

Nadchodzące wydarzenia:

 

20 grudnia

Oddajemy krew/ Akcja Krwiodawstwa


21 grudnia

Wigilia Szkolna


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk