WYJAZD DO TEATRU

Juz 13 grudnia 2018r (czwartek) kolejny wyjazd  do teatru muzycznego  Buffo w Warszawie.

Tym razem na spektakl "METRO"

Szczegóły wyjazdu

PAŹDZIERNIK

Zapraszamy do biblioteki szkolnej.

Koło teatralne (świetlica internatu)

Poniedziałek 16.00-18.00

Koło zrzesza wszystkich chętnych, którzy lubią występować przed publicznością, mają potrzebę działania i pasję. Zajęcia teatralne to wszechstronny rozwój osobowości, ekspresji i wrażliwości. Koło teatralne zostało reaktywowane w roku 2017, a jego głównym celem jest przygotowane młodzieży do świadomego uczestnictwa w kulturze oraz  obcowaniu ze sztuką.

 

Zajęcia prowadzi: Anna Krasińska

Nadchodzące wydarzenia:

27 września 2018 godz: 16:00

- Zebranie dla rodziców.

28 września 2018

- Trening z Mistrzem//Zumba Party z Sylwią Jaruga.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk