UWAGA  UWAGA UWAGA!!!

  Ogłaszamy zbiórkę pieniędzy i niezbędnych rzeczy  do schroniska w Pudwągach

Zbiórka będzie organizowana od 10.12.2018 do 19.12.2018

Więcej szczegółów

 

UWAGA !! 

Zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

 

"Policzmy to z Ratajem"

Regulamin szkolnego konkursu matematycznego 

 

Etap I - zadania

 

KADRA PEDAGOGICZNA ZESPOŁU SZKÓŁ IM. MACIEJA RATAJA W RESZLU

Rok szkolny 2018/2019

 

 

L.p.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot, funkcja

1.

Bołtruczek Szymon

Przedmioty zawodowe/Technikum Informatyczne/ Technikum grafiki i poligrafii cyfrowej

2.

Chmarycz Małgorzata

Język polski, Język angielski

3.

Agnieszka Śpiewak/

zast. Diduch Natalia

Pedagog szkolny

4.

Drężek- Bołtruczek Wioletta

Język polski, Wiedza o kulturze

5.

Gamdzyk Leszek

Wychowawca  w  internacie, Wychowanie fizyczne

6.

Jałoszewska Anna

Język angielski

7.

Jelisiejew Krzysztof

Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie, Przedmioty zawodowe/ Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

8.

Kuczkowska Zofia

Biologia, Chemia

9.

Kuleszo Magdalena

Wychowawca w internacie

10.

Kurgan- Romańczuk Katarzyna

Przedmioty zawodowe/ Technikum grafiki i poligrafii cyfrowej

11.

Kuś Maciej

Ratownictwo medyczne

12.

Lewandowski Andrzej

Zajęcia praktyczne/ Technikum technologii drewna

13.

Machnio Danuta

p.o. Dyrektor Zespołu Szkół, Wychowanie do życia w rodzinie, Język polski/ Branżowa Szkoła I stopnia/ Zasadnicza Szkoła Zawodowa

14.

Majcher Krzysztof

Fizyka, Przedmioty zawodowe/ Branżowa Szkoła I stopnia/ Technikum Technologii Drewna/Zasadnicza Szkoła Zawodowa/ Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej

15.

Małolepsza Monika

Przedmioty Zawodowe/ Technikum Architektury Krajobrazu

16.

Mazurowska Amanda

Wychowanie fizyczne

17.

ks. Misiewicz Karol

Religia

18.

Myszkowski Robert

Przedmioty zawodowe/ Zasadnicza Szkoła Zawodowa /Branżowa Szkoła I stopnia

19.

Ogłuszka Tadeusz

Przedmioty zawodowe/ Technikum Ekonomiczne/Technikum Architektury Krajobrazu, Pracownia zajęć praktycznych/ Technikum Architektury Krajobrazu, Edukacja dla bezpieczeństwa, Podstawy przedsiębiorczości, Bezpieczeństwo i higiena pracy

20.

Okrąglewska Julita

Biblioteka szkolna

21.

Palke Artur

Przedmioty zawodowe/ Technikum Informatyczne/ Technikum grafiki i poligrafii cyfrowej

22.

Parada Dorota

Matematyka

23.

Pawłowski Jarosław

Zajęcia praktyczne/ Branżowa Szkoła I stopnia/ Zasadnicza Szkoła Zawodowa/ Technikum Technologii Drewna

24.

Pawłowski Sławomir

Zajęcia praktyczne/ Branżowa Szkoła I stopnia

25.

Piechota Ewa

Matematyka, Geografia

26.

Pupel Elżbieta

Kierownik Szkolenia Praktycznego / Przedmioty zawodowe/ Technikum Ekonomiczne, Geografia

27.

Rogulski Marek

Przedmioty zawodowe/ Technikum Technologii Drewna/ Zasadnicza Szkoła Zawodowa/ Branżowa Szkoła I stopnia

28.

Siwek Sławomir

Edukacja pożarnicza

29.

Subocz Grzegorz

Wychowanie fizyczne, Maszyny, urządzenia, pojazdy, Nauka jazdy ciągnikiem/ Technikum Architektury Krajobrazu

30.

Śliwka Joanna

Przedmioty zawodowe/ Technikum Informatyczne/ Technikum grafiki i poligrafii cyfrowej, Informatyka

31.

Śliwka Mariusz

Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie

32.

Woźniakowska Julita

Język niemiecki

33.

Woźniakowski Sławomir

Koordynator internatu

Nadchodzące wydarzenia:

 

20 grudnia

Oddajemy krew/ Akcja Krwiodawstwa


21 grudnia

Wigilia Szkolna


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk