UWAGA  GIMNAZJALISTO!!!

 

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 

 Dostarczanie dokumentów do dnia 26 czerwca 2018 do godz 15:00

Jak zapisać się do klasy pierwszej?

Regulamin rekrutacji.

Zasady przeliczania punktów.


 

Drodzy Absolwenci

Państwowego Technikum Rolniczego i Zespołu Szkół Rolniczych w Reszlu - maturzyści 1960 - 1985

Spotkanie absolwentów - informacjaSpotkanie absolwentów - informacja

Kierunki kształcenia 2018/2019

KADRA PEDAGOGICZNA ZESPOŁU SZKÓŁ IM. MACIEJA RATAJA W RESZLU

Rok szkolny 2017/2018

L.p.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot, funkcja

1.

Bołtruczek Szymon

Przedmioty zawodowe/Technikum Informatyczne

2.

Chmarycz Małgorzata

Język polski, Język angielski

3.

Drężek- Bołtruczek Wioletta

Język polski, Wiedza o kulturze

4.

Fiedorowicz Andrzej

Przedmioty zawodowe/ Technikum  Ekonomiczne, przedmioty zawodowe/ Technikum Architektury Krajobrazu

5.

Fiedorowicz Henryka

Edukacja dla bezpieczeństwa, Wychowanie do życia w rodzinie, Pracownia zajęć praktycznych/Technikum Architektury Krajobrazu

6.

Gamdzyk Leszek

Wychowanie fizyczne, Wychowawca  w  internacie

7.

Jałoszewska Anna

Język angielski

8.

Jelisiejew Krzysztof

Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie, przedmioty zawodowe/ Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

9.

Kopylec Tomasz

Przedmioty zawodowe/  Technikum technologii drewna

10.

Krasińska Anna

Język polski, Wiedza o kulturze

11.

Kuczkowska Zofia

Biologia, Chemia

12.

Kuś Maciej

Ratownictwo medyczne

13.

Kurgan- Romańczuk Katarzyna

Przedmioty zawodowe/ Technikum grafiki i poligrafii cyfrowej

14.

Lewandowski Andrzej

Dyrektor Zespołu, Zajęcia praktyczne/Technikum technologii drewna

15.

Machnio Danuta

Kierownik Szkolenia Praktycznego, Podstawy przedsiębiorczości, Wychowanie do życia w rodzinie

16.

Majcher Krzysztof

Fizyka, Przedmioty zawodowe/ Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej, Przedmioty zawodowe/ Branżowa Szkoła I stopnia/ Technikum Technologii Drewna

17.

Małolepsza Monika

Przedmioty Zawodowe/ Technikum Architektury Krajobrazu

18.

Mazurowska Amanda

Wychowanie fizyczne

19.

Michalska Iwona

Religia

20.

ks.Misiewicz Karol

Religia

21.

Ogłuszka Tadeusz

Przedmioty zawodowe/ Technikum Ekonomiczne, Pracownia zajęć praktycznych/ Technikum Architektury Krajobrazu, Edukacja dla bezpieczeństwa

22.

Okrąglewska Julita

Biblioteka szkolna

23.

Palke Artur

Przedmioty zawodowe/ Technikum Informatyczne/ Technikum grafiki i poligrafii cyfrowej

24.

Parada Dorota

Matematyka

25.

Pawłowski Jarosław

Zajęcia praktyczne/Zasadnicza Szkoła Zawodowa/ Branżowa Szkoła I stopnia

26.

Pawłowski Sławomir

Zajęcia praktyczne/ Zasadnicza Szkoła Zawodowa/

27.

Piechota Ewa

Matematyka, Geografia, Statystyka

28.

Pupel Elżbieta

Przedmioty zawodowe/ Technikum Ekonomiczne, Geografia, Bezpieczeństwo i higiena pracy

29.

Rogulski Marek

Przedmioty zawodowe/ Technikum Technologii Drewna/ Zasadnicza Szkoła Zawodowa/ Branżowa Szkoła I stopnia

30.

Siwek Sławomir

Edukacja pożarnicza

31.

Subocz Grzegorz

Wychowanie fizyczne, Maszyny, urządzenia, pojazdy, Nauka jazdy ciągnikiem/ Technikum Architektury Krajobrazu

32.

Śliwka Joanna

Przedmioty zawodowe/ Technikum Informatyczne/ Technikum grafiki i poligrafii cyfrowej, Informatyka

33.

Śliwka Mariusz

Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie

34.

Śpiewak Agnieszka

Pedagog szkolny

35.

Woźniakowska Julita

Język niemiecki

36.

Woźniakowski Sławomir

Koordynator internatu

 

Nadchodzące wydarzenia:

22.06.2018 godz. 9:00 

Zakończenie roku szkolnego 

 

 

 

 

 

 Ulotka do pobrania w PDF 

 

 

Pomoc dla Florianka

 

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk