Dnia 18.12.2019 jak corocznie w świetlicy internatu odbyło się spotkanie wigilijne, kiedy to społeczność internacka wspólnie zasiadła do uroczyście przystrojonego stołu. Spotkanie rozpoczęła p. Koordynator  Internatu Magdalena Kuleszo, która powitała zebranych, dyrektora szkoły p. Waldemara Mieszkowskiego oraz  Kierownika Szkolenia Praktycznego p. Elżbietę Pupel.

Koordynator w imieniu zespołu wychowawczego życzyła wszystkim dużo zdrowia, sukcesów dydaktycznych i wychowawczych. Podziękowała młodzieży za duży wkład pracy w przygotowanie tegorocznej Wigilii. Zanim zasiedliśmy wspólnie do stołu, Anna Piotrowska odczytała fragment Ewangelii

 


Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.30 – 14.45

Wtorek          7.30– 12.30

Środa            7.30 – 14.15

Czwartek      7.30 – 13.00

Piątek           7.30 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni