Dn. 4 grudnia 2019 r. w świetlicy internatu odbył się już po raz czwarty Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Tego typu rozgrywki to doskonała okazja, by popularyzować tenis stołowy wśród młodzieży i promować aktywny wypoczynek. Turniej został rozegrany w czterech grupach chłopców oraz jednej grupie dziewcząt. Po losowaniu grup  oraz pierwszych bojach do drugiej rundy dotarli: K. Kulmaczewski, B. Warianko, K. Butkiewicz, P. Dziewa, K. Ulatowski, M. Kajomof, J. Krejer, P. Jończyk.

Z grupy udało się wyjść i zostali zakwalifikowani do następnej tury rozgrywek następujący zawodnicy: K. Ulatowski, B. Warianko, M. Kajomof, P. Dziewa. Ostatecznie turniej wygrał M. Kajomof, II miejsce zajął  P. Dziewa, a III – K. Ulatowski.


Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.30 – 14.45

Wtorek          7.30– 12.30

Środa            7.30 – 14.15

Czwartek      7.30 – 13.00

Piątek           7.30 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni