Branżowa Szkoła I Stopnia
a) klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)
b) stolarska

baner rekrutcja logowanie

Dnia 4 kwietnia zawodnicy szkolnego koła szachowego wzięli udział III Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Olsztyńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach o Puchar Przechodni Starosty Olsztyńskiego. Celem rozgrywek, które odbyły się w Zespole Szkół w Biskupcu, było popularyzowanie szachów wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Do rozgrywek stanęło 11 drużyn.

W skład naszej weszli: Krystian Narkowicz - kapitan drużyny, Jakub Boczko i Łukasz Stachurski. Podczas turnieju obowiązywały przepisy gry FIDE dla szachów szybkich, tempo gry 10 min + 5 sek. Dla naszej drużyny był to już kolejny wyjazd na tego typu zawody.  Najlepszą rundą okazała się być piąta. Najlepiej wśród zawodników uplasował się Krystian Narkowicz, który w klasyfikacji indywidualnej zajął 3 miejsce na stanowisku 1. W całym turnieju zajął 9 miejsce na 45 zawodników.  Serdecznie gratulujemy!