Dnia 4 kwietnia zawodnicy szkolnego koła szachowego wzięli udział III Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Olsztyńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach o Puchar Przechodni Starosty Olsztyńskiego. Celem rozgrywek, które odbyły się w Zespole Szkół w Biskupcu, było popularyzowanie szachów wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Do rozgrywek stanęło 11 drużyn.

W skład naszej weszli: Krystian Narkowicz - kapitan drużyny, Jakub Boczko i Łukasz Stachurski. Podczas turnieju obowiązywały przepisy gry FIDE dla szachów szybkich, tempo gry 10 min + 5 sek. Dla naszej drużyny był to już kolejny wyjazd na tego typu zawody.  Najlepszą rundą okazała się być piąta. Najlepiej wśród zawodników uplasował się Krystian Narkowicz, który w klasyfikacji indywidualnej zajął 3 miejsce na stanowisku 1. W całym turnieju zajął 9 miejsce na 45 zawodników.  Serdecznie gratulujemy!


Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.30 – 14.45

Wtorek          7.30– 12.30

Środa            7.30 – 14.15

Czwartek      7.30 – 13.00

Piątek           7.30 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni