Najlepsze chwile to te, które na długie lata zapisane zostaną we wspomnieniach. To te spędzone w gronie wyjątkowych ludzi. Tu każda okazja jest pretekstem, żeby spędzić razem czas. W internacie świętujemy prawie wszystkie święta. Czternastego lutego celebrowaliśmy Walentynki nie tylko w szkole, ale też tutaj - w naszym drugim domu.

Zorganizowaliśmy noc filmową pod opieką najcudowniejszej Pani Magdy, która wraz z funkcjonującym w internacie kółkiem kulinarnym, przygotowała najlepszą pizzę i przekąski, co wszystkim dostarczyło całe pokłady dobrej zabawy. Po seansie, który trwał do godziny 3:00, rozeszliśmy się do pokoi z dobrymi humorami i zmęczonymi oczami. Nawet chłopcy byli, o dziwo, zadowoleni po dawce wyciskaczy łez. Dziękujemy Pani Magdzie, bez której ta noc nie odbyłaby się, za przepyszne jedzonko oraz troskliwą opiekę.Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.30 – 14.45

Wtorek          7.30– 12.30

Środa            7.30 – 14.15

Czwartek      7.30 – 13.00

Piątek           7.30 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni