Święta Bożego Narodzenia to niewątpliwie wyjątkowy czas, w którym gasną wszystkie spory. Tak było również w środowe popołudnie 19 grudnia, kiedy to  społeczność internacka wspólnie zasiadła do uroczystego, wigilijnego stołu. Spotkanie rozpoczął Koordynator  Internatu p. Sławomir Woźniakowski, który powitał zebranych, a  w szczególności: Wicestarostę Powiatu Kętrzyńskiego p. Andrzeja Lewandowskiego, p.o. Dyrektora Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu p. Danutę Machnio oraz  Kierownika Szkolenia Praktycznego p. Elżbietę Pupel.

Następnie przewodniczący Młodzieżowej Rady Internatu przeczytał fragment Biblii, by tchnąć w serca zebranych świąteczny klimat. Minęło  zaledwie kilka chwil po wysłuchaniu słów z Pisma Świętego, a już świetlica wypełniła się mocą życzeń i tysiącem uśmiechów. W tle rozbrzmiewały dźwięki kolęd i świątecznych piosenek. Wszyscy delektowali się smakiem wigilijnych potraw,  a po degustacji uwiecznili to szczególne wydarzenie na ściance przygotowanej przez wychowanków internatu. Dziękujemy za obecność wszystkich przybyłych, kucharzom za wyśmienite specjały, a mieszkańcom internatu za pomoc w organizacji.

WESOŁYCH ŚWIĄT!

 

 


Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.30 – 14.45

Wtorek          7.30– 12.30

Środa            7.30 – 14.15

Czwartek      7.30 – 13.00

Piątek           7.30 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni