Już po raz trzeci w okresie mikołajkowym został zorganizowany w internacie Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego.  W turnieju wzięło udział 14 zawodników, a tym razem nie zabrakło i dziewcząt. Po rozlosowaniu zawodników zaczęła się sportowa rywalizacja. Do półfinału dostali się następujący zawodnicy: Maciej Jackiewicz, Karol Skomorok, Bartosz Warianko, Grzegorz Zdunek. O miejsce III i wejście do finału zagrali Maciej Jackiewicz z Grzegorzem Zdunek.

Początkowo lepszym zawodnikiem okazał się być Maciej Jackiewicz, który wygrał 2:1 i to on zagrał w finale z wielokrotnym zwycięzcą turnieju Karolem Skomorok.  Ostatecznie to Karol Skomorok ponownie okazał się zwycięzcą tej sportowej rywalizacji. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju, a najlepszym gratulujemy umiejętności i talentu!


Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.30 – 14.45

Wtorek          7.30– 12.30

Środa            7.30 – 14.15

Czwartek      7.30 – 13.00

Piątek           7.30 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni