6 grudnia 2017 roku o godzinie 17:00 w internacie odbyło się przedstawienie fragmentów dramatu "Tanga" Sławomira Mrożka. W role aktorów wcielili się: Paulina Bełdowska, Wiktoria Naruszko, Paweł Borucki, Kacper Wodnicki, Jakub Oleszczuk i Jakub Kochański. 


  Do świetlicy zbiegło się sporo mieszkańców internatu, swoją obecnością zaszczycił nas dyrektor szkoły p.Andrzej Lewandowski a także  p. Danuta Machnio. Koordynator internatu p. Sławomir Woźniakowski przywitał wszystkich i krótko zachęcił do oglądania premiery spektaklu w internacie, obecni byli także p. Joanna Śliwka i p. Leszek Gamdzyk.  Opiekę nad przedstawieniem objęła p. Anna Krasińska.

  Spektakl przedstawiał rodzinę, w której najmłodszy  syn – Artur przejmuje władzę nad obowiązkami i porządkiem. W całym domu panuje bezład i bałagan. Babcia gra w karty z wujem…
Ojciec namawia syna do buntu przeciwko dorosłym, całe swoje życie podporządkowali nieustannej prowokacji artystycznej, a matka i pozostali pełnią role zachwyconych widzów .  
Był to debiutancki występ koła teatralnego. Z niepokojem czekamy na kolejne inscenizacje.


Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.30 – 14.45

Wtorek          7.30– 12.30

Środa            7.30 – 14.15

Czwartek      7.30 – 13.00

Piątek           7.30 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni