Młodzieżowa Rada Internatu (MRI) jest już w komplecie – zwarta i gotowa do pracy. To za sprawą wyborów, które odbyły się 9 października b.r. w internacie Zespołu Szkół. Wyłoniona w tegorocznych wyborach grupa składa się z wychowanków doświadczonych w pracy samorządowej. W wyborach brało udział 50 wychowanków, oddano 48 ważnych głosów. Komisja wyborcza w składzie Szymon Żygadło, Aleksandra Kuligowska, Kamil Sroka po dokonaniu przeliczenia głosów ogłosiła wyniki:

Przewodniczący MRI: Szymon Kołowrocki

Z-ca przewodniczącego: Martyna Gbur

Członkowie MRI: Natalia  Iwińska   Patryk Maćkowiak

Skarbnik: Laura Staniszewska

Dodatkowo ustalono, że fotografem zostanie Wiktoria Naruszko, a  kronikarzem Alicja Wiktorek.


Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.30 – 14.45

Wtorek          7.30– 12.30

Środa            7.30 – 14.15

Czwartek      7.30 – 13.00

Piątek           7.30 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni