„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna.”

(ks. Jan Twardowski)

Dn. 20 kwietnia na terenie szkoły odbyło się ognisko zorganizowane z myślą o naszych  tegorocznych maturzystach mieszkających w internacie. Ognisko zostało zainicjowane przez Młodzieżową Radę Internatu oraz wychowawcę Sławomira Woźniakowskiego i koordynatora internatu Leszka Gamdzyka. Wspólne biesiadowanie nie mogło obejść się bez pieczenia kiełbasek. Wytypowani wychowankowie pod opieką wychowawców rozpalili ognisko i zaprosili wszystkich na pieczenie kiełbasek.

Powspominaliśmy, mając nadzieję, że lata spędzone w internacie miło zapisały się w pamięci abiturientów A w tym roku nasze pokoje opuszczą: Justyna Workun, Natalia Chamera, Katarzyna Grudna, Olga Łucek, Kamil Juchimiuk, Patryk Janiszewski i Szymon Block. ŻYCZYMY WAM POWODZENIA NA EGZAMINACH I WIELU SUKCESÓW W PRZYSZŁOŚCI !

 


Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.30 – 14.45

Wtorek          7.30– 12.30

Środa            7.30 – 14.15

Czwartek      7.30 – 13.00

Piątek           7.30 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni