Piątkowy wieczór 17 stycznia 2020 zapisał się w historii naszej szkoły jako niezwykle uroczysty, klimatyczny i pełen szczególnych emocji. Piękne wieczorowe suknie, ciemne garnitury, okazyjny makijaż, dostojność w ruchach i podniosłość chwili – to wszystko pozwoliło zobaczyć w tegorocznych maturzystach dojrzałych, niezwykle przejętych doniosłością wydarzenia dorosłych ludzi.

Jakże wyjątkowo w iście galowym stylu prezentowali się uczniowie klas III LO, IV TE/OZE/TAK i IV TI/TD, a wraz z nimi wychowawcy: p. Elzbieta Pupel, p. Anna Jałoszewska oraz p. Ewa Piechota.Przybyłych gości - rodziców, rodziny i grono pedagogiczne - w imieniu zgromadzonych klas powitali M.Piotrowska i Sz. Kołowrocki:

Dzisiejszy wieczór jest wyjątkowy.Uświadamia nam,że już wkrótce staniemy przed najważniejszym w naszym życiu egzaminem,który pozwoli nam przekroczyć symboliczny próg dojrzałości.Zdajemy sobie sprawę z tego,że opuszczamy krainę dziecięcych marzeń i wchodzimy w świat dorosłych”.

Dyrektor Zespołu p. Waldemar Mieszkowski serdecznie podziękował rodzicom i uczniom za organizację balu i tak spektakularny efekt sali balowej. A gdy zabrzmiało hasło „Poloneza czas zacząć” rozbłysły światła reflektorów i wszystkie spojrzenia zagarnęło kilkanaście par, którym przewodził sam pan dyrektor. Wrażenia, które trudno ująć w słowa, niewątpliwie będą im towarzyszyć przez długie lata, zgodnie z zapowiedzią prowadzących:

Studniówka to czas zabawy, to bal,który na zawsze zostanie w naszej pamięci i naszych sercach”.

Julita Woźniakowska

Zdjęcia dzięki uprzejmości: Agata Warkowska Fotografia

 

 

 

 

 

 


Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.30 – 14.45

Wtorek          7.30– 12.30

Środa            7.30 – 14.15

Czwartek      7.30 – 13.00

Piątek           7.30 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni