W pierwszych tygodniach grudnia i stycznia w świetlicy internackiej odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Do turnieju zgłosiło się 16 zawodników, którzy  zostali podzieleni na dwie grupy i rywalizowali w systemie pucharowym. Celem rozgrywek były: popularyzacja tenisa stołowego jako dyscypliny sportu, integracja młodzieży mieszkającej w internacie, kształtowanie aktywności sportowej młodzieży i zagospodarowanie czasu wolnego. Podczas turnieju można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz reprezentowaną postawę sportową. A zwycięzcami zostali:

I miejsce- Karol Skomorok

II miejsce - Arkadiusz Dunaj

III miejsce- Olga Łucek

Najlepszym gratulujemy.

Zawody zostały zorganizowanie przez Sławomira Woźniakowskiego i Tomasza Kopylec.

 

 


Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.30 – 14.45

Wtorek          7.30– 12.30

Środa            7.30 – 14.15

Czwartek      7.30 – 13.00

Piątek           7.30 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni