Czas Świąt w Internacie Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu  jest jednym z ważniejszych wydarzeń w ciągu roku szkolnego. Przygotowania do Wigilii trwały około tygodnia, by zwieńczyć je uroczystą kolacją we wtorek 20.12.2016r. Wszyscy wychowankowie, zaproszeni goście i wychowawcy zgromadzili się w świetlicy internatu o godz. 18.00. Jakub Kosiorek jako przewodniczący Młodzieżowej Rady Internatu rozpoczął od przywitania gości, a następnie Olga Łucek odczytała fragment Pisma Świętego Ewangelii wg św. Łukasza opisującego narodziny Pana Jezusa. Kolejnym punktem tego ważnego dla nas wieczoru było przełamanie się opłatkiem i spożycie potraw wigilijnych.

Nie obyło się również bez kolęd, które rozbrzmiewały w całym internacie. Wszystkim naszym wychowankom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tego wieczoru, życząc spokojnych, miłych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku 2017.

                                                                        


Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.30 – 14.45

Wtorek          7.30– 12.30

Środa            7.30 – 14.15

Czwartek      7.30 – 13.00

Piątek           7.30 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni