Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to zgodnie z tradycją  św. Andrzej  za sprawą znaków i wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości. To tradycja ludowa przekazywana już od wieków z pokolenia na pokolenie. 30 listopada Młodzieżowa Rada Internatu postanowiła zgodnie z ta tradycją zorganizować andrzejkowy wieczór wróżb.

Przygotowana impreza była świetną okazją do integracji wychowanków oraz dobrej zabawy w wesołej atmosferze. Młodzież przygotowała 5 stanowisk do wróżenia, na których znalazły się kubki, numerologia, serca z imionami męskimi i żeńskimi, balony z przepowiedniami oraz wosk. To ostatnie cieszyło się wielkim zainteresowaniem wśród andrzejkowych wróżb. Na zakończenie imprezy pokaz swoich umiejętności tańca z poi pokazał Patryk Kosmala z kl. I LO. To był bardzo udany wieczór. Wszystkim osobom, które pomogły w przygotowaniach serdecznie dziękujemy J

 


Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.30 – 14.45

Wtorek          7.30– 12.30

Środa            7.30 – 14.15

Czwartek      7.30 – 13.00

Piątek           7.30 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni