Dnia 18.12.2019 jak corocznie w świetlicy internatu odbyło się spotkanie wigilijne, kiedy to społeczność internacka wspólnie zasiadła do uroczyście przystrojonego stołu. Spotkanie rozpoczęła p. Koordynator  Internatu Magdalena Kuleszo, która powitała zebranych, dyrektora szkoły p. Waldemara Mieszkowskiego oraz  Kierownika Szkolenia Praktycznego p. Elżbietę Pupel.

Dn. 4 grudnia 2019 r. w świetlicy internatu odbył się już po raz czwarty Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Tego typu rozgrywki to doskonała okazja, by popularyzować tenis stołowy wśród młodzieży i promować aktywny wypoczynek. Turniej został rozegrany w czterech grupach chłopców oraz jednej grupie dziewcząt. Po losowaniu grup  oraz pierwszych bojach do drugiej rundy dotarli: K. Kulmaczewski, B. Warianko, K. Butkiewicz, P. Dziewa, K. Ulatowski, M. Kajomof, J. Krejer, P. Jończyk.

W pierwszym półroczu b.r. szkolnego w internacie szkolnym ogłoszony został  konkurs czystości, w którym uczestniczą wszyscy mieszkańcy internatu. Ocenie poddano ład i porządek oraz właściwe zagospodarowanie przestrzeni sypialnianej. Komisja konkursowa sukcesywnie dokonuje kontroli czystości w oparciu o regulamin konkursu czystości. Rozstrzygnięcie odbędzie się w lutym.

W dniach 8 i 10 października w świetlicy internackiej odbył się turniej gier sportowych na konsoli PS4. Z grona 14 zawodników zgłoszonych do rozgrywek wylosowano pary startowe, które rywalizowały ze sobą w systemie turniejowym. Wychowankowie z klas pierwszych biorący udział w rozgrywkach mogli sprawdzić się ze swoimi starszymi kolegami. Turniejowi wtórowały niesamowite emocje, zwroty akcji oraz nieoczekiwane rozstrzygnięcia.

Dn. 2 października b.r. w internacie Zespołu Szkół zostały przeprowadzone wybory
do Młodzieżowej Rady Internatu. Spotkanie w świetlicy internatu rozpoczęto od krótkiej prezentacji dotyczącej zadań MRI. Mieszkańcy obejrzeli film z imprez i uroczystości, które odbyły się w minionych latach. Następnie przyszedł czas na głosowanie.

Dnia 30 września b.r. w internackiej świetlicy odbyło się spotkanie z okazji Dnia Chłopaka. Dziewczęca część mieszkańców zorganizowała chłopcom z tej okazji zabawny quiz.  Każdy z nich miał odgadnąć, do czego są przeznaczone i używane kobiece rzeczy. Wszyscy świetnie się spisali, niestety do zdobycia były tylko 3 miejsca.

Dnia 4 kwietnia zawodnicy szkolnego koła szachowego wzięli udział III Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Olsztyńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach o Puchar Przechodni Starosty Olsztyńskiego. Celem rozgrywek, które odbyły się w Zespole Szkół w Biskupcu, było popularyzowanie szachów wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Do rozgrywek stanęło 11 drużyn.

Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.30 – 14.45

Wtorek          7.30– 12.30

Środa            7.30 – 14.15

Czwartek      7.30 – 13.00

Piątek           7.30 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni