W naszym internacie  28.11.2019r. odbyły się długo wyczekiwane Andrzejki. W tym roku impreza rozpoczęła się od andrzejkowego konkursu ortograficznego pt. „Walka z bykami”. Konkurs był skierowany do młodzieży internackiej, a przewodnim jego celem było kształtowanie umiejętności stosowania zasad ortograficznych. Zwycięzcą konkursu został Paweł Bogumił, II miejsce zajęła Wiktoria Naruszko, III miejsce Angelika Dudek.  Następnie młodzież przystąpiła do przygotowanych życzeń i przypowiedni andrzejkowych. Stałym corocznym punktem zabawy było wróżenie z lanego wosku. Wieczór zakończył się słodkim poczęstunkiem oraz  dyskoteką.

 


Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk