20 listopada w czytelni biblioteki szkolnej odbył się II konkurs recytatorski i poezji śpiewanej poświęcony Tadeuszowi Różewiczowi. Do klimatycznie udekorowanej czytelni naszej biblioteki przybyli uczestnicy, widownia i jury w osobach : p.  Wiesława Świderska bibliotekarka z MBP w Reszlu, p. Julita Okrąglewska nasza bibliotekarka i ks. Karol Misiewicz.

            

    Do konkursu zgłosiło się i przystąpiło sześciu uczestników:

  • Anna Piotrowska kl. 3BS
  • Joanna Radomska kl. 2BW
  • Katarzyna Radomska kl. 2BW
  • Anastazja Scheiba kl.1DAp
  • Tymoteusz Śliwka kl. 4TI
  • Estera Sobstyl kl. 3 TAK

Uczestnicy byli oceniani w następujących kategoriach:

  • Opanowanie tekstu
  • Dykcja
  • Gesty i postawa
  • Ogólne wrażenie

Zanim rozpoczął się konkurs obejrzeliśmy ciekawą prezentację i  film o naszym poecie Tadeuszu Różewiczu. Dalej zaprezentował się nam nasz kolega z kl. 1TIp Patryk Domoracki z utworami, które pięknie zagrał na gitarze. Bardzo dziękujemy.

                No i nadszedł czas na recytacje wierszy. Musimy powiedzieć, że wszyscy uczestnicy w tym roku pięknie przygotowali się do konkursu. Oczywiści wybór był trudny kogo nagrodzić. Po przeliczeniu punktów jury ogłosiło wyniki.

Tymoteusz Śliwka, Estera Sobstyl, Joanna Radomska zostali wyróżnieni i otrzymali jako nagrody piękne dyplomy i słodki upominek.

                III m-ce zajęła Katarzyna Radomska

                II m-ce Anna Piotrowska

                I m-ce Anastazja Scheiba

Wszyscy otrzymali nagrody rzeczowe  I m-ce nagroda pieniężna.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i przygotowania , widowni za doping i wsparcie. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok.


Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.30 – 14.45

Wtorek          7.30– 12.30

Środa            7.30 – 14.15

Czwartek      7.30 – 13.00

Piątek           7.30 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni