W dniu 6 listopada uczennice z naszej szkoły Aleksandra Kuligowska, Anna Borucka, Wiktoria Lasek wraz z opiekunem p. Julitą Okrąglewską brały udział w spotkaniu organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Reszlu. Gościem honorowym była pisarka Joanna Jax.

 

Joanna Jax, autorka książek „Daleka droga do domu”, „Syn zakonnicy”, bestsellerowej „Sagi von Becków”, a także sześciotomowego cyklu „Zemsta i przebaczenie”. Laureatka Wawrzynu Czytelników – Literackiej Nagrody Warmii i Mazur za 2016 rok.

We wrześniu 2018 ukazała się jej najnowsza powieść „Podróż do krainy umarłych”, otwierająca trzytomowy cykl „Zanim nadejdzie jutro”. Na spotkaniu autorka opowiadała o sobie, o swojej twórczości, o najnowszej powieści robiła to w sposób niezwykle zajmujący, wszyscy siedzieli i z zaciekawieniem słuchali.


Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.30 – 14.45

Wtorek          7.30– 12.30

Środa            7.30 – 14.15

Czwartek      7.30 – 13.00

Piątek           7.30 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni