Rok 2017 już jest u schyłku ale chcieliśmy wam jeszcze raz przypomnieć iż ten rok był ogłoszony w naszym kraju rokiem Józefa Piłsudskiego. W związku z tym organizowanych było wiele akcji poświęconych J. Piłsudskiemu jak również Odzyskaniu Niepodległości przez Polskę. W naszej szkole przypominamy mieliśmy piękną akcję tworzenia rozet narodowych.

Klasy TAK przygotowywały je na apel 11 listopada, przedstawiona była prezentacja „Orzeł Polski’’, wystawiono wystawę „Orzeł Biały”. Na zakończenie obchodów roku J. Piłsudskiego udaliśmy się na lekcję do biblioteki miejskiej. Uczestniczyła w niej klasa I LO .Bibliotekarka p. Janina Fiedorowicz przedstawiła postać J. Piłsudskiego na tle literatury polskiej i malarstwa. W tym miejscu informujemy Was , że nowy rok 2018 został ogłoszony rokiem Zbigniewa Herberta.

 

 


Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.30 – 14.45

Wtorek          7.30– 12.30

Środa            7.30 – 14.15

Czwartek      7.30 – 13.00

Piątek           7.30 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni