UWAGA !! 

Zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

 

"Policzmy to z Ratajem"

Regulamin szkolnego konkursu matematycznego 

 

Etap III - zadania

 
 

Święta Bożego Narodzenia to niewątpliwie wyjątkowy czas, w którym gasną wszystkie spory. Tak było również w środowe popołudnie 19 grudnia, kiedy to  społeczność internacka wspólnie zasiadła do uroczystego, wigilijnego stołu. Spotkanie rozpoczął Koordynator  Internatu p. Sławomir Woźniakowski, który powitał zebranych, a  w szczególności: Wicestarostę Powiatu Kętrzyńskiego p. Andrzeja Lewandowskiego, p.o. Dyrektora Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu p. Danutę Machnio oraz  Kierownika Szkolenia Praktycznego p. Elżbietę Pupel.

Następnie przewodniczący Młodzieżowej Rady Internatu przeczytał fragment Biblii, by tchnąć w serca zebranych świąteczny klimat. Minęło  zaledwie kilka chwil po wysłuchaniu słów z Pisma Świętego, a już świetlica wypełniła się mocą życzeń i tysiącem uśmiechów. W tle rozbrzmiewały dźwięki kolęd i świątecznych piosenek. Wszyscy delektowali się smakiem wigilijnych potraw,  a po degustacji uwiecznili to szczególne wydarzenie na ściance przygotowanej przez wychowanków internatu. Dziękujemy za obecność wszystkich przybyłych, kucharzom za wyśmienite specjały, a mieszkańcom internatu za pomoc w organizacji.

WESOŁYCH ŚWIĄT!

 

 


Nadchodzące wydarzenia:

 

21 stycznia - 3 lutego 2019

Ferie zimowe

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk