Kierunki kształcenia 2018/2019

Dnia 11.04.2018 w Zespole Szkół w Biskupcu zawodnicy szkolnego koła szachowego wzięli udział w drużynowych mistrzostwach w szachach. Celem rozgrywek było popularyzowanie szachów wśród młodzieży oraz wyłonienie drużynowego mistrza powiatu olsztyńskiego. Turniej otworzył wicestarosta olsztyński p. Andrzej Abako. Do rozgrywek stanęło 9 drużyn.

W skład naszej weszli: Julia Szapiel, Krystian Narkowicz, Szymon Żygadło i Łukasz Stachurski. Podczas turnieju obowiązywały przepisy gry FIDE dla szachów szybkich, tempo gry 10 min + 5 sek. Dla naszej drużyny był to pierwszy wyjazd na tego typu zawody.  Najlepszą rundą dla naszych zawodników okazała się być szósta, w której zdobyli 5 miejsce. Ostatecznie ukończyli zawody na 7 miejscu, co dobrze rokuje na przyszłość. Należy podkreślić, że reszelscy uczestnicy niejednokrotnie wygrywali pojedyncze starcia z zawodnikami wyżej klasyfikowanymi w kategoriach szachowych. Mowę końcową wygłosił i nagrody wręczył Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty p. Krzysztof Marek Nowacki.  

 

 


Nadchodzące wydarzenia:

 

  • 25 kwietnia Finał Szkolnego Konkursu " Mam Talent"
  • 27 kwietnia Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych
  • 4 maja Egzamin maturalny z języka polskiego
  • 7 maja Egzamin maturalny z matematyki
  • 8 maja Egzamin maturalny z j. angielskiego
  • MATURY - HARMONOGRAM

Pomoc dla Florianka

 

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk