WYJAZD DO TEATRU

Juz 13 grudnia 2018r (czwartek) kolejny wyjazd  do teatru muzycznego  Buffo w Warszawie.

Tym razem na spektakl "METRO"

Szczegóły wyjazdu

PAŹDZIERNIK

Zapraszamy do biblioteki szkolnej.

Dnia 11.04.2018 w Zespole Szkół w Biskupcu zawodnicy szkolnego koła szachowego wzięli udział w drużynowych mistrzostwach w szachach. Celem rozgrywek było popularyzowanie szachów wśród młodzieży oraz wyłonienie drużynowego mistrza powiatu olsztyńskiego. Turniej otworzył wicestarosta olsztyński p. Andrzej Abako. Do rozgrywek stanęło 9 drużyn.

W skład naszej weszli: Julia Szapiel, Krystian Narkowicz, Szymon Żygadło i Łukasz Stachurski. Podczas turnieju obowiązywały przepisy gry FIDE dla szachów szybkich, tempo gry 10 min + 5 sek. Dla naszej drużyny był to pierwszy wyjazd na tego typu zawody.  Najlepszą rundą dla naszych zawodników okazała się być szósta, w której zdobyli 5 miejsce. Ostatecznie ukończyli zawody na 7 miejscu, co dobrze rokuje na przyszłość. Należy podkreślić, że reszelscy uczestnicy niejednokrotnie wygrywali pojedyncze starcia z zawodnikami wyżej klasyfikowanymi w kategoriach szachowych. Mowę końcową wygłosił i nagrody wręczył Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty p. Krzysztof Marek Nowacki.  

 

 


Nadchodzące wydarzenia:

27 września 2018 godz: 16:00

- Zebranie dla rodziców.

28 września 2018

- Trening z Mistrzem//Zumba Party z Sylwią Jaruga.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk