Kierunki kształcenia 2018/2019

Gdzieś na początku lutego pani  Anna Krasińska zaproponowała nam, abyśmy przygotowali przedstawienie na Dzień Kobiet. Wszyscy zaczęli składać propozycje: ja wystąpię sama, a ja pokażę jak wygląda prawdziwa kobieta… Dziewczętom  jakoś to szło, bo wiedziały, co chcą przedstawić  w tym dniu. Nam natomiast brakowało pomysłu, mieliśmy jakiś zarys, ale jak tylko napisałem tekst, to oni go odrzucali.

Aż doszło do tego, by improwizować. Każdy wymyślił tekst dla siebie, próbowaliśmy uchwycić  cechy kobiety takie jakie są lub tak jak widzą je mężczyźni. Jedna próba generalna godzinę przed spektaklem, zebraliśmy się i jakoś to wyszło. Wszyscy śmiali się, te teksty były genialne. Nie wiem jak innym, ale mi się podobało :P. Zakończyliśmy spotkanie i śmialiśmy się...

A teraz przygotowujemy kolejne przedstawienie. Cicho tylko i nie mówcie nikomu, że to tu napisałem.

 


Nadchodzące wydarzenia:

 

  • 27 kwietnia Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych
  • 4 maja Egzamin maturalny z języka polskiego
  • 7 maja Egzamin maturalny z matematyki
  • 8 maja Egzamin maturalny z j. angielskiego
  • MATURY - HARMONOGRAM

Pomoc dla Florianka

 

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk