Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
- wytwarzanie energii ze słońca, wody, wiatru
Technik architektury krajobrazu
a) specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
b) specjalność- aranżacja wnętrz i florystyka
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
a) klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)
b) stolarska

baner rekrutcja logowanie

Co kilkanaście sekund ktoś na świecie potrzebuje krwi. Transfuzji wymagają m. in. operacje, urazy, ciężka niedokrwistość, powikłania w ciąży i inne uwarunkowania kliniczne. W czwartek 20 grudnia w małej sali gimnastycznej aż 30 osób przyczyniło się do uratowania ludzkiego życia. Nadzwyczaj hojni ludzie dobrej woli, którzy oddali krew jako najcenniejszy dar - dar życia. Szczególnie teraz, w okresie Adwentu podarowali siebie tym, którzy najbardziej ich potrzebowali i zostawili prezenty,  nie tylko pod choinką.

Wśród ofiarodawców na fotelach znaleźli się uczniowie, nauczyciele, absolwenci oraz nasi sympatycy. Perspektywa ukłucia nie wydaje się tak straszna nawet osobom, które na co dzień boją się igieł, o ile stoi za tym myśl, że ich krew może być przydatna w ciągu zaledwie kilku dni. W sumie 30 krwiodawców oddało tego dnia  13,5 l krwi.

Wielkim sercem mogą się pochwalić:

Uczniowie klas:

I LO - Natalia Iwińska

II LO - Mateusz Majewski

III W - Patryk Bójko, Dawid Janczak, Marcin Kieda, Fabian Ożga

III LO - Milena Bugaj, Karolina Jóźwiak

III EZA - Laura Staniszewska, Dawid Adamski, Radek Pawelec, Szymon Żygadło

III TI - Michał Gofron, Jakub Janowski, Szymon Kołowrocki, Jakub Ponikowski, Przemek Schmidt, Karol Skomorok

IV TE - Wiktor Sawicki

Nauczyciele:

p. Dorota Parada,

p. Lech Gamdzyk

ks. Karol Misiewicz

Absolwenci:

Agnieszka Strzałecka

Karina Zając

Kacper Cekała

Sympatycy:

Emilia Wójtowicz

Mariusz Mosakowski

Łukasz Nowak

Pobór przeprowadził Bartoszycki  Terenowy Oddział  Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

A jeśli Ty nie zdążyłeś lub nie mogłeś tego dnia uczestniczyć w akcji i zdecydowałeś się właśnie teraz, nic straconego. Każdego dnia  w oddziałach terenowych Centrum Krwiodawstwa w Bartoszycach i Giżycku , a także 28 grudnia w Galerii Warmińskiej w godz. 11.00-15.30 masz okazję. Musisz jednak być osobą pełnoletnią i ważyć nie mniej niż 50 kg. Na tę chwilę w regionalnym centrum w Olsztynie najbardziej potrzebna jest grupa 0Rh- Zachęcamy, nie zwlekaj. Pomóż potrzebującym!

 

 


Wyjazd na kajaki w dniu 17.06.2019 został odwołany z powodu zbyt małej liczby chętnych uczestników.

Osoby, które wpłaciły pieniądze powinny zgłosić się po ich odbiór.

ORGANIZATORZY

 

 

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk