Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
- wytwarzanie energii ze słońca, wody, wiatru
Technik architektury krajobrazu
a) specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
b) specjalność- aranżacja wnętrz i florystyka
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
a) klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)
b) stolarska

baner rekrutcja logowanie

19 grudnia w środowe przedpołudnie uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu postanowili odwiedzić pacjentów reszelskiego Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego, aby wprowadzić ich w nastrój i tajemnicę Świąt Bożego Narodzenia. Wolontariuszom towarzyszyły dziewczęta ze szkolnego chóru, które poprowadziły muzyczne  spotkanie  z kolędą.

Młodzież przeszła z wizytą po salach osób chorych, wręczając świąteczne kartki z życzeniami od Zespołu Szkół. Następnie w świetlicy wraz ze zgromadzonymi pacjentami odśpiewano wspólnie wiele kolęd i  pastorałek. Lecz tym, co najistotniejsze w tej wizycie, było ogromne wzruszenie i  łzy wdzięczności, które to spotkanie wywołało. Szczerość i naturalność, wielka chęć ofiarowania czasu i uwagi chorym odnalazła swoje odbicie u odbiorców. Bo taki właśnie był cel – pobyć razem w ten czas zadumy, refleksji nad tym, co było, nad wyborami, szansami  i błędami. Odwiedziny w tym miejscu staną się stałym punktem programu tej grupy- ludzi o wielkich sercach, u których także ta wizyta wywołała ogromne emocje i utwierdziła w potrzebie wspólnoty i jednoczenia pokoleń, ludzi zdrowych z tymi, którzy bezradni, bardzo czekają na zainteresowanie, pamięć, chwilę rozmowy...

 

Misja zakończona sukcesem. Uczniowie zostali przyjęci bardzo ciepło i nagrodzeni gromkimi brawami. Wszyscy pod wielkim wrażeniem ludzi i miejsca. Mamy nadzieję, że przedstawienie przyniosło wszystkim odrobinę radości i na długo zostanie w pamięci. Nad występem czuwała p. Monika Małolepsza, której, jak i również całej grupie, serdecznie dziękujemy za ten wielki, szczególny dar dla potrzebujących.

 


Wyjazd na kajaki w dniu 17.06.2019 został odwołany z powodu zbyt małej liczby chętnych uczestników.

Osoby, które wpłaciły pieniądze powinny zgłosić się po ich odbiór.

ORGANIZATORZY

 

 

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk