Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
- wytwarzanie energii ze słońca, wody, wiatru
Technik architektury krajobrazu
a) specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
b) specjalność- aranżacja wnętrz i florystyka
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
a) klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)
b) stolarska

baner rekrutcja logowanie

W dniach 12- 14 września b.r. w Warmińsko - Mazurskim Oddziale Straży Granicznej odbyły się zawody o tytuł  „Najlepsi w Straży Granicznej”, w których uczestniczyło 11 czteroosobowych drużyn reprezentujących jednostki organizacyjne Straży Granicznej z całej Polski. 

Przy tej okazji po raz pierwszy zorganizowano szereg konkurencji pod nazwą „Jak Najlepsi w Straży Granicznej” dla młodzieży z regionu. I tak 12 września  do  walki stanęło 6 drużyn ze szkół województwa.  Naszą szkołę reprezentowali Paweł Adamiak, Piotr Dudkiewicz, Adam Ulatowski i Artur Stelmaszczyk pod czujnym okiem nauczyciela wychowania fizycznego p. Amandy Mazurowskiej i wiernych kibiców. Rozgrywki od symbolicznego strzału rozpoczął Zastępca Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Zbigniew Klimczyk. Pierwszą konkurencją był test wiedzy o polskich formacjach granicznych. Dzięki wielogodzinnemu przygotowaniu nasi reprezentanci wykazali się wyczerpującą znajomością tematu i uzyskali największą ilość punktów. Następnie zmierzyli się ze strzelaniem z pistoletu pneumatycznego do wyznaczonego celu. Mimo starań ta dyscyplina nie przyniosła oczekiwanych dla nas efektów, ale już  siłowy tor z przeszkodami nasi mistrzowie pokonali w najkrótszym czasie. Przedostatnim punktem programu była jazda precyzyjna rowerem po specjalnie wcześniej przygotowanym torze. I ta konkurencja nie sprawiła im problemu. Z dużym zapasem punktów rozpoczęli ostatni etap. Ukoronowaniem zawodów był bieg sztafetowy 4×400m. Jako pierwszy wystartował zwinny jak pantera Piotruś D., który nadał tempo. Jako drugi wystartował przebiegły jak lis Adam, który wyprzedził przeciwników. Trzeci z kolei był szybki jak rakieta Artur, który powiększył naszą przewagę. Jako ostatni pobiegł nasz doświadczony i szybki niczym struś pędziwiatr Paweł. Z takim składem oraz trenerem  żadna drużyna nie była dla nas zagrożeniem. Po wielu komplementach i słowach uznania z ust pozostałych trenerów nasi zawodnicy z dumą stanęli na najwyższym stopniu podium. Tuż za nimi uplasowały się szkoły z Braniewa i Węgorzewa. Chłopcy pokazali klasę i w piękny sposób pogratulowali wszystkim drużynom. Nasz szkolny zespół dopingowały najlepiej jak mogły zagorzałe kibicki. Zawodnicy wrócili do Reszla z medalami, dużym pucharem, nagrodami, świetnym humorem i nadzieją na kolejne zwycięstwa.

 

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Amandy Mazurowskiej za doskonałe przygotowanie naszej drużyny do turnieju. Taki trener to skarb. Życzymy dalszych sukcesów!


Wyjazd na kajaki w dniu 17.06.2019 został odwołany z powodu zbyt małej liczby chętnych uczestników.

Osoby, które wpłaciły pieniądze powinny zgłosić się po ich odbiór.

ORGANIZATORZY

 

 

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk